Споредете до 4 продукти:

Zeetex HP3000 225/40 R19 93W

Zeetex

Zeetex HP3000225/40 R19 93W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
225
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
W
EAN:
6290300300946
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот