Споредете до 4 продукти:

Zeetex HP3000 205/40 R18 86W

Zeetex

Zeetex HP3000205/40 R18 86W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
205
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
W
EAN:
6290300300915
ЕУ Етикета:
D
B
73 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот