Споредете до 4 продукти:

Zeetex HP2000 265/35 R18 97Y

Zeetex

Zeetex HP2000265/35 R18 97Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
265
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6290300039938
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  121,5 €

Цена по парче

121,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,58 €

Назад кон врвот