Споредете до 4 продукти:

Zeetex HP2000 245/40 R19 98W

Zeetex

Zeetex HP2000245/40 R19 98W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
W
EAN:
6290300040651
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  114 €

Цена по парче

114 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот