Споредете до 4 продукти:

Zeetex HP2000 245/40 R18 97Y

Zeetex

Zeetex HP2000245/40 R18 97Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6290300040538
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  104 €

Цена по парче

104 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот