Споредете до 4 продукти:

Zeetex HP2000 245/40 R17 95Y

Zeetex

Zeetex HP2000245/40 R17 95Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6290300040590
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  94,4 €

Цена по парче

94,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,27 €

Назад кон врвот