Споредете до 4 продукти:

Zeetex HP2000 235/50 R18 101W

Zeetex

Zeetex HP2000235/50 R18 101W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
235
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
W
EAN:
6290300040569
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот