Споредете до 4 продукти:

Zeetex HP2000 225/55 R17 101W

Zeetex

Zeetex HP2000225/55 R17 101W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
W
EAN:
6290300040163
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  108,2 €

Цена по парче

108,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот