Споредете до 4 продукти:

Zeetex HP2000 225/50 R18 95V

Zeetex

Zeetex HP2000225/50 R18 95V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
V
EAN:
6290300040743
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  104,3 €

Цена по парче

104,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот