Споредете до 4 продукти:

Zeetex HP2000 225/45 R18 95Y

Zeetex

Zeetex HP2000225/45 R18 95Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6290300040477
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  94,2 €

Цена по парче

94,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,95 €

Назад кон врвот