Споредете до 4 продукти:

Zeetex HP2000 225/40 R18 92Y

Zeetex

Zeetex HP2000225/40 R18 92Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
225
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6290300039228
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  85,2 €

Цена по парче

85,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот