Споредете до 4 продукти:

Zeetex HP2000 215/55 R16 97Y

Zeetex

Zeetex HP2000215/55 R16 97Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6290300039990
ЕУ Етикета:
E
B
69 dB

Највисока цена:  82,3 €

Цена по парче

82,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот