Споредете до 4 продукти:

Zeetex HP2000 215/50 R17 95V

Zeetex

Zeetex HP2000215/50 R17 95V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
215
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
V
EAN:
6290300040057
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  85,2 €

Цена по парче

85,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот