Споредете до 4 продукти:

Zeetex HP2000 215/45 R16 90W

Zeetex

Zeetex HP2000215/45 R16 90W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
215
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
90
Индекс на брзина:
W
EAN:
6290300040903
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  84,1 €

Цена по парче

84,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,32 €

Назад кон врвот