Споредете до 4 продукти:

Zeetex HP2000 215/40 R18 89W

Zeetex

Zeetex HP2000215/40 R18 89W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
215
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
89
Индекс на брзина:
W
EAN:
6290300093947
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  102,5 €

Цена по парче

102,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот