Споредете до 4 продукти:

Zeetex HP2000 215/40 R17 87Y

Zeetex

Zeetex HP2000215/40 R17 87Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
215
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6290300040934
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  84,3 €

Цена по парче

84,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот