Споредете до 4 продукти:

Zeetex HP2000 215/35 R19 85Y

Zeetex

Zeetex HP2000215/35 R19 85Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
215
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
85
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6290300094128
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  100,9 €

Цена по парче

100,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  13,05 €

Назад кон врвот