Споредете до 4 продукти:

Zeetex HP2000 215/35 R18 84Y

Zeetex

Zeetex HP2000215/35 R18 84Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
215
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6290300038979
ЕУ Етикета:
E
B
69 dB

Највисока цена:  98,2 €

Цена по парче

98,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот