Споредете до 4 продукти:

Zeetex HP2000 205/45 R16 87W

Zeetex

Zeetex HP2000205/45 R16 87W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
205
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
W
EAN:
6290300040682
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  82,7 €

Цена по парче

82,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот