Споредете до 4 продукти:

Zeetex HP2000 205/40 R17 84W

Zeetex

Zeetex HP2000205/40 R17 84W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
205
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
W
EAN:
6290300038825
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  103,5 €

Цена по парче

103,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот