Споредете до 4 продукти:

Zeetex HP 202 275/40 R20 106V

Zeetex

Zeetex HP 202275/40 R20 106V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
275
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
V
EAN:
6290300034605
ЕУ Етикета:
E
E
73 dB

Највисока цена:  129 €

Цена по парче

129 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  13,05 €

Назад кон врвот