Споредете до 4 продукти:

Zeetex CT8000 4S 235/65 R16 115/113R

Zeetex CT8000 4S 235/65 R16 115/113R
Zeetex

Zeetex CT8000 4S235/65 R16 115/113R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Zeetex
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
115/113
Индекс на брзина:
R
EAN:
6290300098607
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  135,3 €

Цена по парче

135,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот