Споредете до 4 продукти:

Zeetex CT8000 4S 225/70 R15 112/109R

Zeetex CT8000 4S 225/70 R15 112/109R
Zeetex

Zeetex CT8000 4S225/70 R15 112/109R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Zeetex
Ширина:
225
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
112/109
Индекс на брзина:
R
EAN:
6290300098614
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот