Споредете до 4 продукти:

Zeetex CT8000 4S 225/65 R16 111/108R

Zeetex CT8000 4S 225/65 R16 111/108R
Zeetex

Zeetex CT8000 4S225/65 R16 111/108R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Zeetex
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
111/108
Индекс на брзина:
R
EAN:
6290300098591
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  125,7 €

Цена по парче

125,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот