Споредете до 4 продукти:

Zeetex CT8000 4S 215/70 R15 109/107R

Zeetex CT8000 4S 215/70 R15 109/107R
Zeetex

Zeetex CT8000 4S215/70 R15 109/107R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Zeetex
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
R
EAN:
6290300098560
ЕУ Етикета:
D
B
73 dB

Највисока цена:  120,3 €

Цена по парче

120,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,41 €

Назад кон врвот