Споредете до 4 продукти:

Zeetex CT8000 4S 205/65 R16 107/105T

Zeetex CT8000 4S 205/65 R16 107/105T
Zeetex

Zeetex CT8000 4S205/65 R16 107/105T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Zeetex
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
107/105
Индекс на брзина:
T
EAN:
6290300098577
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  111,4 €

Цена по парче

111,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот