Споредете до 4 продукти:

Zeetex CT8000 4S 195/75 R16 107/105R

Zeetex CT8000 4S 195/75 R16 107/105R
Zeetex

Zeetex CT8000 4S195/75 R16 107/105R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Zeetex
Ширина:
195
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
107/105
Индекс на брзина:
R
EAN:
6290300098539
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  108,6 €

Цена по парче

108,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот