Споредете до 4 продукти:

Zeetex CT8000 4S 195/70 R15 104/101R

Zeetex CT8000 4S 195/70 R15 104/101R
Zeetex

Zeetex CT8000 4S195/70 R15 104/101R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Zeetex
Ширина:
195
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
104/101
Индекс на брзина:
R
EAN:
6290300098553
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  110,6 €

Цена по парче

110,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот