Споредете до 4 продукти:

Zeetex CT7000 235/65 R17 117/115T

Zeetex

Zeetex CT7000235/65 R17 117/115T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
117/115
Индекс на брзина:
T
EAN:
6290300058397
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  157,1 €

Цена по парче

157,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот