Споредете до 4 продукти:

Zeetex CT7000 215/60 R17 109/107T

Zeetex

Zeetex CT7000215/60 R17 109/107T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
T
EAN:
6290300058366
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  140,2 €

Цена по парче

140,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,94 €

Назад кон врвот