Споредете до 4 продукти:

Zeetex CT7000 195/70 R15 104/102R

Zeetex

Zeetex CT7000195/70 R15 104/102R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
195
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
R
EAN:
6290300058335
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  107,2 €

Цена по парче

107,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,16 €

Назад кон врвот