Споредете до 4 продукти:

Zeetex CT7000 175/65 R14 90/88T

Zeetex

Zeetex CT7000175/65 R14 90/88T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
90/88
Индекс на брзина:
T
EAN:
6290300058243
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  75,6 €

Цена по парче

75,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,16 €

Назад кон врвот