Споредете до 4 продукти:

Zeetex CT6000 Eco 235/65 R16 115/113T

Zeetex

Zeetex CT6000 Eco235/65 R16 115/113T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
115/113
Индекс на брзина:
T
EAN:
6290300065166
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  103,9 €

Цена по парче

103,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  13,05 €

Назад кон врвот