Споредете до 4 продукти:

Zeetex CT6000 Eco 225/70 R15 112/110T

Zeetex

Zeetex CT6000 Eco225/70 R15 112/110T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
225
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
112/110
Индекс на брзина:
T
EAN:
6290300065098
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  111,1 €

Цена по парче

111,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,32 €

Назад кон врвот