Споредете до 4 продукти:

Zeetex CT6000 Eco 215/75 R16 113/111T

Zeetex

Zeetex CT6000 Eco215/75 R16 113/111T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
113/111
Индекс на брзина:
T
EAN:
6290300065210
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  123,5 €

Цена по парче

123,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот