Споредете до 4 продукти:

Zeetex CT6000 Eco 215/70 R15 109/107T

Zeetex

Zeetex CT6000 Eco215/70 R15 109/107T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
T
EAN:
6290300065111
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  110,8 €

Цена по парче

110,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,16 €

Назад кон врвот