Споредете до 4 продукти:

Zeetex CT6000 Eco 205/75 R16 110/108T

Zeetex

Zeetex CT6000 Eco205/75 R16 110/108T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
205
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
110/108
Индекс на брзина:
T
EAN:
6290300065197
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  105,4 €

Цена по парче

105,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,32 €

Назад кон врвот