Споредете до 4 продукти:

Zeetex CT6000 Eco 195 R14 106/104T

Zeetex

Zeetex CT6000 Eco195 R14 106/104T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
195
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
106/104
Индекс на брзина:
T
EAN:
6290300065234
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  94 €

Цена по парче

94 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,91 €

Назад кон врвот