Споредете до 4 продукти:

Zeetex CT6000 Eco 195/75 R16 107/105T

Zeetex

Zeetex CT6000 Eco195/75 R16 107/105T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
195
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
107/105
Индекс на брзина:
T
EAN:
6290300065173
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  110 €

Цена по парче

110 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,91 €

Назад кон врвот