Споредете до 4 продукти:

Zeetex CT6000 Eco 185 R14 102/100T

Zeetex

Zeetex CT6000 Eco185 R14 102/100T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
185
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
102/100
Индекс на брзина:
T
EAN:
6290300065227
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  90,1 €

Цена по парче

90,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,32 €

Назад кон врвот