Споредете до 4 продукти:

Zeetex CT4000 4S vfm 235/65 R16 121/119R

Zeetex CT4000 4S vfm 235/65 R16 121/119R
Zeetex

Zeetex CT4000 4S vfm235/65 R16 121/119R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Zeetex
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
121/119
Индекс на брзина:
R
EAN:
6290300046493
ЕУ Етикета:
E
B
73 dB

Највисока цена:  168,7 €

Цена по парче

168,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,88 €

Назад кон врвот