Споредете до 4 продукти:

Zeetex CT4000 4S vfm 195/70 R15 104/102R

Zeetex CT4000 4S vfm 195/70 R15 104/102R
Zeetex

Zeetex CT4000 4S vfm195/70 R15 104/102R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Zeetex
Ширина:
195
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
R
EAN:
6290300046233
ЕУ Етикета:
E
B
73 dB

Највисока цена:  113,8 €

Цена по парче

113,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот