Споредете до 4 продукти:

Zeetex CT4000 4S vfm 195/65 R16 104/102S

Zeetex CT4000 4S vfm 195/65 R16 104/102S
Zeetex

Zeetex CT4000 4S vfm195/65 R16 104/102S

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Zeetex
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
S
EAN:
6290300046196
ЕУ Етикета:
E
B
73 dB

Највисока цена:  123,2 €

Цена по парче

123,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот