Споредете до 4 продукти:

Zeetex CT2000 235/65 R16 115/113R

Zeetex

Zeetex CT2000235/65 R16 115/113R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
115/113
Индекс на брзина:
R
EAN:
6290300034452
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  165,1 €

Цена по парче

165,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот