Споредете до 4 продукти:

Zeetex CT2000 215/75 R16 113/111R

Zeetex

Zeetex CT2000215/75 R16 113/111R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
113/111
Индекс на брзина:
R
EAN:
6290300034483
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  114,7 €

Цена по парче

114,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот