Споредете до 4 продукти:

Yokohama Y785R 8.25 R15 142/141G

Yokohama

Yokohama Y785R8.25 R15 142/141G

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
8.25
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
142/141
Индекс на брзина:
G
EAN:
4968814581671
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  407,8 €

Цена по парче

407,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот