Споредете до 4 продукти:

Yokohama W.drive (WY01) 235/60 R17 117/115R

Yokohama

Yokohama W.drive (WY01)235/60 R17 117/115R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
117/115
Индекс на брзина:
R
EAN:
4968814825508
ЕУ Етикета:
F
B
74 dB

Највисока цена:  195,9 €

Цена по парче

195,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  17,25 €

Назад кон врвот