Споредете до 4 продукти:

Yokohama W.drive (WY01) 205/70 R15 106/104R

Yokohama

Yokohama W.drive (WY01)205/70 R15 106/104R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
205
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
106/104
Индекс на брзина:
R
EAN:
4968814858933
ЕУ Етикета:
F
B
72 dB

Највисока цена:  74,6 €

Цена по парче

74,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот