Споредете до 4 продукти:

Yokohama W.drive (V905) 195/80 R15 96T

Yokohama

Yokohama W.drive (V905)195/80 R15 96T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
195
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
T
EAN:
4968814880118
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  83,5 €

Цена по парче

83,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот