Споредете до 4 продукти:

Yokohama W.drive (V903) 195/45 R16 84H

Yokohama

Yokohama W.drive (V903)195/45 R16 84H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
195
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814911966
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  127,3 €

Цена по парче

127,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,5 €

Назад кон врвот